Videoprodukce | Nahrávací studio a videoprodukce TdB Production Praha

Videoprodukce

TDB PRODUCTION - VIDEOPRODUKCE PRAHA

hudební videoklipy - záznamy koncertů - dokumentární filmy - reklamy - video spoty - firemní videa a prezentace

 

Od roku 2010 nabízí TdB production taky videoprodukční práce. Naše filmy vznikaly jak v ČR, která je vyhledáváným místem kvůli levnému castingu, tak například v Německu, Švýcarsku, Itálii, Francii, Rakousku, Slovensku či Polsku. Studio má vlastní ateliér. Úzce spolupracuje s absolventy Famu. Naše videoklipy byly vysílány na stanicích Óčko TV, MTV, VIVA, ČT, Afghan TV a na mnoha dalších malých internetových televizích.

Vizualita videa je nedílnou součástí vašeho úspěchu. Vytvoříme spolu s vámi moderní osobitou image, ať už formou videoklipu, dokumentu, promo videa nebo reklamy. Vyrábíme hudební videoklipy, reklamní videa, firemní videa, dokumentární filmy. Samozřejmostí je kompletní zhotovení profesionálního dabingu ve většině světových jazyků a také titulkování. V podstatě vyrobíme jakékoliv audiovizuální dílo, které potřebujete vytvořit.

 

Disponujeme veškerou moderní technikou pro vytvoření kvalitního Full HD Videa. Slidery, jeřáby, světla, speciální kamery až do rozlišení 4K, klíčovací ateliér. Filmy zpracujeme v naší digitální videostřižně, kde jsou k dispozici veškeré nástroje k vytvoření střihů, efektů, filtrů. Taky zde dochází k závěrečné kolorizaci a celkové postprodukci vašeho filmu.

K natáčení profesionálních hudebních videoklipů a reklam máme k dispozici profesionální filmový štáb ve kterém nechybí režisér, scénarista, kameraman, střihač, osvětlovač, vizážistka, umělecký maskér, dabéři a další nezbytné osoby.

Jsme taky schopni vytvořit tolik oblíbené „nízkorozpočtové videa“, tedy videa které vyrobíme v co nejužším kruhu lidí, za velmi přijatelné ceny a v maximální možné kvalitě.

 

Ceny za videoslužby:

power_meter

videoklipy: od 24 990,-czk

videodokumenty: od 2000,-czk / 1min

kameraman: 990,-czk / hod

cestovní náklady: 6,-czk / km

Scénáře, castingy, lokace, vizážisti, osvětlovači, režie, grafici, animátoři, produkce a postprodukce se naceňují individuálně, dle rozsahu a náročnosti.

Napište co máte na srdci, obratem vám odpovíme.

Můžete taky zavolat přímo do studia: +420774527468
(*) Jméno a příjmení
(*) Váš e-mail
(*) Telefon
(*) Váš dotaz


 

studiotdb@seznam.czLOGO FACEBOOKLOGO YOUTUBELOGO TWITTERLOGO INSTAGRAM+420 774 52 74 68 

 

 © 2007–2023 Nahrávací studio a videoprodukce TdB Producton Praha

 


Load Facebook SDK for JavaScript

Your Chat Plugin code